V den rozdávání pololetního vysvědčení 31. 1. 2012 proběhlo na naší škole pro všechnyKorporativní bubnování-6 žáky, kteří byli rozděleni do skupin, korporativní bubnování nebo-li DRUM CIRCLE (společné bubnování) pod vedením Mgr. I. Savkové. Jedna lekce trvala jednu školní hodinu, což byl dostatečný čas pro to, aby se žáci uvolnili a odreagovali. Tato aktivita je vhodná pro všechny děti nezávisle na věku, pozitivně ovlivňuje jejich psychiku, má prokazatelně kladný vliv na jemnou a hrubou motoriku, redukuje stres, upevňuje sociální vazby mezi dětmi, zvyšuje schopnost koncentrace, umožní odreagování a emocionální vybití, rozvíjí kreativitu a pozitivní přístup k učení. FOTO , VIDEO

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení