Dne 24. 1. 2012 sPudlov má talent11e konala na naší škole soutěž "Pudlov má talent". Žáci soutěžili ve zpěvu, tanci, recitaci, hře na hudební nástroje. Celkem se přihlásilo 22 soutěžících. Celou akci zahájilo vystoupení přípravné třídy. Programem provázela paní učitelka Puková. Členové poroty: p. uč. Fialová, Hašková, Vážanská, p. as. Oračková.

Zvítězili sourozenci Horváthovi - Julius, Radek se svým tanečním vystoupením. FOTO

Na 2. místě se umístil Erik Mirga s romskou písní a na 3. místě Jan Hlaváč a Adrianka Surmajová rovněž s tanečním vystoupením. Všechny děti byly odměněny sladkou odměnou a vítězové obdrželi věcné odměny.