Projekt, který jsme realizovali na podzim roku 2011, byl zaměřen na podporu práce pedagogických pracovníků na ZŠ T. G. Masaryka v Bohumíně-Pudlově. V jeho průběhu jsme realizovali šestnáctihodinový seminář, jehož obsahem byla práce na vytvoření podmínek pro otevřenou komunikaci: bezpečí ve skupině, metody a formy práce se skupinou, vedení třídnických hodin i tzv. Bálintovská skupina.
Během dalších 2 setkání s lektorkou programu, paní PhDr. Helenou Vrbkovou, o.s. Život bez závislostí Praha, jsme řešili konkrétní témata naší školy, především práci v rizikových třídách a s rizikovými žáky.
Celkové náklady činily 71 750,- Kč, 30 000,- jsme získali z Programu MŠMT na podporu romské komunity v roce 2011, zbývající částku jsme hradili z prostředků zřizovatele školy Města Bohumín.
Vzhledem k úspěchu projektu a spokojenosti zúčastněných pedagogů budeme hledat způsoby jak v aktivitách projektu pokračovat.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení