14. září si vyslechli žáci naší školy rozhlasovou relaci se zpěvem žáků V. A. Osobnost T. G. Masaryka byla a je důležitou součástí našich dějin.Naše škola hrdě nese jeho jméno, a máme na paměti slova, která při otevření naší školy 28. října 1929 pronesl správce školy: "Tobě nová budovo,  přeji: Staň se opravdovým chrámem lidskosti, buď domovem, v němž panují zásady - MYSLI, JEDNEJ, PRACUJ. Duch Komenského vznášej se nad tebou, duch Masarykův tě provázej a chraň!" FOTO

Takže 14. září 2011 položili žáci naší školy, stejně jako jejich předchůdci 18. září 1937, kytičku k bustě prezidenta Osvoboditele. Relaci jsem zakončila slovy, že se budeme pilně učit jako on, abychom se v životě uplatnili.

Kontakty na školu

tel: 596 031 140

Mobil: 731 130 700 

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání

Přihlášení