Masopust aneb karneval ve školní družině-23. únorový týden se ve školní družině nesl v duchu MASOPUSTU a příprav na maškarní ples. Žáci si povídali o zvycích v tomto čase a nejvíce se zabývali tématem karnevalu. Během celého týdne se pilně připravovali. Kreslili obrázky masek, tvořili si škrabošky a chystali pohoštění, hry a soutěže. Vrcholem tohoto týdne byl karneval, který se uskutečnil ve čtvrtek 22. 2. 2018. Zúčastnilo se ho mnoho žáků od 1. do 5. třídy. Nechyběly povedené, vlastnoručně vyrobené masky, soutěže, občerstvení a samozřejmě k plesu neodmyslitelně patří tanec, hudba a diskotéka. Pro vítěze nechyběly odměny a vyhlašovala se také anketa o nejlepší škrabošku a masku, za kterou získali žáci diplomy, časopisy a sladkosti. Akce se nám velice vydařila a již teď se těší na příští rok nejen žáci, ale také paní vychovatelky. foto