Dne 11. dubna 2017 se na naší škole konaly velikonoční dílničky. Celou akci naplánovaly a připravily žákyně III. A (3.,4.), členky klubu „Škola jako centrum komunity", v rámci projektu Grammy.

Akce probíhala ve třídách I. stupně. Byla určena pro žáky a jejich rodiče. Akce se zúčastnilo 33 žáků a 31 rodičů. Ve třídách byl připraven různý materiál na výrobu velikonočních dekorací. Žáci a jejich rodiče společně malovali kraslice, vyráběli velikonoční věnečky, kuřátka, ozdoby z vrbového proutí, zdobili polystyrenová vajíčka a vyráběli další zajímavé velikonoční dekorace. Přítomní obdrželi pohoštění. Z tohoto radostného odpoledne si rodiče žáků odnášeli nejen velmi pěkné velikonoční dekorace, ale také spoustu příjemných zážitků ze společně stráveného odpoledne.foto

Velikonoční dílničky s rodiči-8Velikonoční dílničky s rodiči-3Velikonoční dílničky s rodiči-11