Tomíci pro jiné – Neorganizovaná mládež 2017:

Projekt „Poznáváme naši vlast 4“ umožní uspořádat několik zájezdů pro žáky školy. Finanční prostředky v celkové výši 36 000 poskytla Asociace turistických oddílů mládeže spolu s Městem Bohumín. Na výletech se finančním příspěvkem podíleli i samotní žáci.

• Praha - zologická zahrada, výstava Body the exhibition foto
  • Nový Jičín - edukační program foto
  • Kunín - edukační program, prohlídka zámku foto
  • Lednice - památky UNESCO
  • Kofola - exkurze

Nový Jičín-5Praha 2017-5Zámek Kunín-10

Tomíci pro jiné – Neorganizovaná mládež 2016:

Projekt „Poznáváme naši vlast 3“ umožní uspořádat několik zájezdů pro žáky školy. Finanční prostředky v celkové výši 36 000 poskytla Asociace turistických oddílů mládeže spolu s Městem Bohumín. Na výletech se drobným finančním příspěvkem podíleli i samotní žáci.

• Brno - zologická zahrada, hrad Veveří, plavba lodí po Brněnské přehradě Foto
  • ZOO Ostrava Foto
  • Hradec nad Moravicí - edukační program, prohlídka zámku FOTO
  • Kutná Hora - památky UNESCO Foto
  • Marlenka - exkurze foto

ZOO Ostrava 2016-9Brno - výlet VI. a VII. A-6Kutná Hora 2016-10

Tomíci pro jiné – Neorganizovaná mládež 2015:

Projekt „Poznáváme Českou republiku“ umožní uspořádat několik zájezdů pro žáky školy. Finanční prostředky v celkové výši 29 000 poskytla Asociace turistických oddílů mládeže spolu s Městem Bohumín. Na výletech se drobným finančním příspěvkem podíleli i samotní žáci.

- Praha - historické památky, fotofoto

- Ostrava - ZOO, Miniuni, Museum hraček, fotofoto

- Dinopark, foto

- Pustevny, foto

- Olomouc - historické památky, ZOO, fotofotofoto

Dinopark-5Praha 6.A, 9.B-9ZOO Olomouc, výroba svíček-9

Tomíci pro jiné – Neorganizovaná mládež 2014:

Projekt „Poznáváme naši vlast“ umožní uspořádat několik zájezdů pro žáky školy. Finanční prostředky v celkové výši 26 000 poskytla Asociace turistických oddílů mládeže spolu s Městem Bohumín. Na výletech se drobným finančním příspěvkem podíleli i samotní žáci.

- květen: Kutná Hora - městská památková rezervace FOTO

- červen: ZOO OstravaFOTO

- září: Chotěbuz - Archeopark + Rybí dům, Kotulova dřevěnkaFOTO

- říjen: Bouzov, Mladečské jeskyněFOTO

Neorganizovaná mládež - Kutná Hora-7ZOO Ostrava 2014-6Kotulova dřevěnka, Chotěbuz - Rybí dům-11

Tomíci pro jiné – Neorganizovaná mládež 2013:

Projekt „Cestujeme a poznáváme Českou republiku“ umožnil uspořádat několik zájezdů pro žáky školy. Finanční prostředky v celkové výši 28 000 poskytla Asociace turistických oddílů mládeže spolu s Městem Bohumín. Na výletech se drobným finančním příspěvkem podíleli i samotní žáci.

• Děti se seznámí s přírodními zajímavostmi, s historickými památkami na území České republiky. Absolvují tyto výlety:
  • Květen: Interaktivní výstava Nové Vítkovice, FOTO
  • Červen: Tatra Kopřivnice – muzeum, jeskyně Šipka, Štramberk FOTO
  • Září: Jeskyně Na Pomezí, chráněná krajinná oblast Rejvíz, firma Moravec – výroba ponožek FOTO,
  •          Darkovičky – opevnění, zámek Raduň, FOTO
  • Říjen: Teplice nad Bečvou - Hranická propast, zbrašovské aragonitové jeskyně, lázeňské město Teplice nad Bečvou, hrad Helfštýn FOTO
  • Říjen: Praha - historické památky, FOTO

Kopřivnice-13 Výlet JesenickoVýlet Teplice nad  Bečvou-3

Tomíci pro jiné – Neorganizovaná mládež 2012:
Děti se seznámí s přírodními zajímavostmi, s historickými památkami na území Moravy. Absolvují tyto výlety:
Květen: Brno – návštěva ZOO, plavba lodí po brněnské přehradě, hrad Veveří, FOTO
Červen: Teplice nad Bečvou - Hranická propast, zbrašovské aragonitové jeskyně, lázeňské město